Společně budeme více slyšet

Projekt „Mezinárodní marketing znalostního regionu“ zvyšuje mezinárodní znalost našeho regionu 
a buduje jeho image v kontextu výzkumu, vývoje a inovací. Začněte s námi spolupracovat, zvýšíme
tím šanci vytvořit z našeho regionu skvělou adresu a upoutat pozornost ve světě.

Tým

Seznamte se s týmem Mezinárodního marketingu znalostního regionu i oblastmi, o které se
v jeho rámci staráme. Jsme připraveni podpořit vás ve vaší snaze být v zahraničí vidět. Společně
budujeme dobrou adresu #brnoregion.

Tomáš Avrat Tomáš Avrat +420 602 454 644 avrat@jic.cz Tomáš je vedoucím týmu Mezinárodního marketingu znalostního regionu. Má s budováním globálních značek dlouholeté zkušenosti, ví, proč náš region potřebuje lepší image, a systematicky řídí celý projekt k nejlepším možným výsledkům. Ozvěte se mu, pokud se do place brandingu regionu chcete zapojit i vy nebo pokud máte další nápady, jakými nástroji bychom mohli firmám a institucím v regionu pomoci v sebeprezentaci.
Halina Jílková Halina Jílková +420 602 410 751 jilkova@jic.cz Halina je náš partnership manager. Stará se o to, abyste měli přehled, co se u nás děje, aby o vás bylo postaráno, pokud od nás něco potřebujete a abychom spolu zůstávali v aktivním kontaktu. Je hlavním styčným důstojníkem mezi členy regionu, abychom společně mohli co nejefektivněji komunikovat do zahraničí.
Veronika Svobodová Veronika Svobodová +420 733 119 722 svobodova@jic.cz Veronika opečovává #brnoregion v online prostředí, stará se o to, aby informace o něm byly snadno dohledatelné, atraktivní a srozumitelné, aby všechny weby a sociální sítě plnily své cíle a jejich prostřednictvím svět poznával náš region. Pokud máte něco, co byste chtěli do světa šířit i o vašich projektech, rozhodně se o to podělte.
Alena Kastnerová Alena Kastnerová +420 603 541 296 kastnerova@jic.cz Alena jako copywriterka hledá nejlepší cesty, jak informace o #brnoregion předat každému, koho by mohly zajímat. Je tvůrkyní většiny textů a hlavně nejlepším zdrojem důležitých informací – u ní se schází ty nejlepší argumenty, fakta, důvody k chlubení a radosti, které můžete využít i ve váš prospěch. Pokud hledáte pádné argumenty o regionu, už víte, kam se obrátit.

Kontaktujte nás

Ozvěte se nám, abychom si společně řekli, jak si můžeme být navzájem užiteční.
Rádi vám také podrobněji vysvětlíme všechny nástroje, které můžete v rámci projektu
#brnoregion používat. Těšíme se také na vaše názory a nápady, které společně s těmi našimi
vytvoří z #brnoregion skvělou adresu pro inovační podnikání, výzkum a vývoj.

contact@brnoregion.com
 
 
Zaškrtnutím tohoto políčka vyslovujete souhlas se spracováním osobních údajů v smyslu Nařízením evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracovaním osobních údajů (GDPR).
Tyto stránky používají soubory cookies, abychom se ujistili, že získáte nejlepší zážitek na našich webových stránkách. Další informace